پس از اتمام اشتراک گذاری استوری در اینستاگرام و هایلایت کردن استوری خود، این استوری ها در صفحه پروفایل شما باقی خواهند ماند و کاربرانی که وارد صفحه شما میشوند میتوانند آنها را ببینند. برای حفظ زیبایی و تناسب صفحه اینستاگرام این قابلیت را به کاربران خود داده که بتوانند برای استوری هایی که هایلایت شده و در بالای صفحه پروفایل قابل مشاهده اند عکسی را به عنوان پوشش یا کاور برای استوری های خود انتخاب کنند.

[tm_spacer] [tm_spacer]

برای اضافه کردن کاور به استوری های هایلایت شده خود باید استوری خود را از داخل صفحه پروفایل باز کنید (توجه داشته باشید برای دسترسی به تنظیماتاضافه کردن کاور باید طبق عکس استوری خود را از درون صفحه پروفایل بازکنید در غیر این صورت به تنظیمات اضافه کردن کاور دسترسی نخواهید داشت).

[tm_spacer][tm_image align=”center” image=”5342″]
[tm_spacer]
  • بر روی سه نقطه در پایین صفحه در سمت راست تپ کنید.
  • در پنجره جدیدی که باز میشود گزینه Edit Highlight را انتخاب کنید.
  • پس از آن در صفحه ای که باز میشود، طبق تصویر تیک پایین تصویر را گذاشته و بر روی گزینه Edit Cover تپ کنید.
  • صفحه دیگری برایتان باز خواهد شد که با تپ کردن بر روی گزینه مشخص شده در تصویر میتوانید در گالری و یا هر جای دیگر عکسی را بعنوان کاور برای استوری خود انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب تصویر مورد نظرتان به عنوان کاور بر روی گزینه  Nextدر بالای سمت راست صفحه تپ کنید. حالا بر روی گزینه Done در همان جا تپ کنید.
[tm_spacer]

بعد از آن دوباره بر روی گزینه Done تپ کنید تا تصویری که انتخاب کرده اید بعنوان کاور برای استوری شما قرار بگیرد. اگر خواستید کاور استوری  خود را بردارید میتوانید همین مراحلی که در بالا بیان شد را طی کنید و در جایی که کاور برای استوری خود انتخاب میکنید طبق تصویر، گزینه مشخص شده را انتخاب کنید.

[tm_spacer]
Kosar گفت:

سلام من تو قسمت edite cover م گزینه گالری روندارم میشه بگید چکارکنم؟

مدیر گفت:

با سلام در ادیت کاور شما در سمت چپ شکل گالری را مشاهده خواهید کردکنار عکس اصلی شکل گالری قرار گرفته که همان گالری و وقتی بزنید می توانید کاور انتخاب کنید.

مونا گفت:

منم ندارم این گزینه رو. عکس گالری برام نمیاد. اصلا گزینش نیست

مدیر گفت:

اگر اینستاگرام شما آپدیت باشه قطعاً این گزینه موجود هست. در ایمیلتان برای شما یک اسکرین شات در ورژن جدید ارسال می کنم.

arfe گفت:

ببخشید من کاورو گزاشتم اما اون عینه استوری تت برگزیده ها میمونه اگه بخوام در حده همون کاور بمونه عینه استوری بعدا کسی برندارش چیکارکنم؟

مدیر گفت:

منظورتون را متوجه نشدم ، دقیق تر بیان کنید یا اسکرین شات بفرستید برای rasekhooncafenet@gmail.com تا بررسیش کنم .

دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *