نگهداری پست ها و استوری ها در اینستاگرام

شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که پس از انتشار پستی بازخورد خوبی نگرفته باشید و یا به هر دلیل دیگری بخواهید پست را از صفحه خود حذف کنید. شاید گاهی بخواهید یک پست را حذف کنید ولی به تصمیم خود مطمئن نیستید و از طرفی نمیخواهید دوباره برای اعمال تغییرات و نوشتن کپشن و غیره وقت صرف و برای آپلود کردن مجدد آن ترافیک مصرف کنید. قسمت آرشیو در پروفایل شما به همین دلیل طراحی شده. با استفاده از این قابلیت میتوانید پست های خود را از دید مخاطبین خود پنهان کنید، بدون اینکه آنها را حذف کرده و یا تنظیماتی که در آنها اعمال کرده اید تغییرکنند.

[tm_spacer size=”lg:30″]
[tm_spacer size=”lg:30″]

برای اینکه یک پست را از صفحه خود به آرشیو منتقل کنید پست را باز کرده و بر روی آیکون سه نقطه در بالا سمت راست پست تپ کنید و از گزینه هایی که نمایش داده میشود بر روی گزینه Archiv تپ کنید. خواهید دید که پست دیگر در پروفایل شما نمایش داده نمیشود. برای مشاهده آرشیو خود در قسمت پروفایل بر روی آیکون مشخص شده در تصویر در بالا سمت راست تپ کنید. آرشیو شما دارای دو بخش برای استوری ها و پست ها میباشد که در بالای صفحه میتوانید با تپ کردن بر روی آیکون مثلث کوچک انتخاب کنید که کدام آرشیو را میخواهید مشاهده کنید.

[tm_spacer size=”lg:30″][tm_blockquote text=”افزایش فالوور اینستاگرام – فالوورهای خود را با ما افزایش دهید.پکیچ های بی نظیر و ارزان”]
[tm_image action=”popup” align=”center” image=”5595″]

برای باز گردانی پست خود از قسمت آرشیو به صفحه پروفایلتان به قسمت مربوط به پست ها در آرشیو بروید و پست مورد نظر خود را باز کنید. سپس بر روی آیکون سه نقطه تپ کرده و گزینه Show on Profile را انتخاب کنید. همچنین میتوانید با انتخاب گزینه Delete پست مورد نظر را پاک کنید. در قسمت آرشیو استوری ها نیز همه استوری هایی که منتشر کرده اید را مشاهده خواهید کرد و میتوانید آن ها مجددا به عنوان پست و یا استوری منتشر کرده و یا حتی آنها را پاک کنید. برای باز نشر به عنوان استوری میتوانید بر روی گزینه Share تپ کنید. با استفاده از گزینه More در پایین سمت راست تصویر هم میتوانید استوری خود را به عنوان یک پست منتشر کنید.

[tm_spacer size=”lg:30″]
دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *