اینستاگرام در آپدیت های اخیر خود پلتفرمی برای ویدئو های طولانی مدت کاربران طراحی و به اپلیکیشن این برنامه اضافه کرده. این قابلیت هم اکنون در نسخه های جدید این برنامه قابل مشاهده و استفاده است. از مزایای این پلتفرم جدید در این اپلیکیشن میتوان به پشتیبانی از ویدئو های طولانی مدت (تا یک ساعت)، نمایش ویدئو ها به صورت تمام صفحه، کنترل ویدئو و تنوع محتوا در این قسمت اشاره کرد.

[tm_spacer size=”xs:5;lg:15″]
[tm_spacer size=”xs:5;lg:70″]

برنامه جداگانه IGTV

این قابلیت به صورت اپلیکیشنی مجزا به نام IGTV عرضه شده. اشلی یوکی، یکی از مدیران شرکت اینستاگرام در این باره گفته این برنامه قرار است به شکل یک تلویزیون همراه عمل کند. و پتانسیل بالایی برای رقابت با شبکه های همکار خواهد داشت. مدت زمان ویدئو بستگی به نوع اکانت شما خواهد داشت. این میزان برای کاربران معمولی نهایتا 10 دقیقه خواهد بود ولی برای اکانت های آفیشال (دارای تیک آبی) و اکانت های بزرگ این میزان تا یک ساعت هم میرسد.

[tm_spacer size=”xs:5;lg:30″][tm_image image_size=”custom” align=”center” image=”5352″ image_size_width=”300″ image_size_height=”500″]
[tm_spacer size=”xs:5;lg:30″]

در IGTV چه چیزی میبینید؟

در این قسمت ویدئو ها به ترتیب دسته بندی شده و شما میتوانید با انتخاب در بین گزینه های پایین صفحه ویدئوی مورد نظر خود را مشاهده کنید. طبق تصویر این دسته بندی شامل For You یعنی ویدئو هایی که بر اساس لایک ها و سرچ های شما نمایش داده میشوند. Following یعنی ویدئوی کاربرانی که شما صفحه آنها را دنبال میکنید. Popular قسمتی است که ویدئو های پر طرفدار را میتوانید در آنجا ببینید. History قسمتی است که میتوانید در آنجا ویدئو هایی که قبلا به تماشای آن پرداخته اید را مشاهده کنید.

[tm_spacer size=”xs:5;lg:20″][tm_image align=”center” image=”5351″][tm_spacer size=”xs:5;lg:20″]

چگونه در IGTV ویدئو بگذاریم

استفاده از IGTV در اینستاگرام و یا به صورت یک برنامه مجزا هیچ تفاوتی با هم ندارد. پس از ورود به این قسمت برای گذاشتن ویدئو در IGTV بر روی آیکون چرخ دند تپ کرده و پس از آن گزینه Create Channel را انتخاب کنید. حالا کانال شما در IGTV ایجاد شده که با تپ کردن بر روی آیکن مثبت میتوانید ویدئوی خود را به کانالتان اضافه کنید.

مدیر گفت:

امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *