اتصال اینستاگرام به فیسبوک

شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک برنامه هایی برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم هستند که بعنوان پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی دنیا شناخته شده اند. اینستاگرام پس از چند سال فعالیت امتیاز خود را به شرکت فیسبوک فروخت و در حال حاضر این دو شبکه در یک راستا و از یک سو رهبری میشوند. همین اتفاق باعث تغییراتی در شکل، خدمات قابل ارائه و امنیت اینستاگرام شد. اتصال این دو شبکه اجتماعی هم در جهت امنیت و هم در جهت راحتی کاربران است. کاربرانی که از نمایه های تجاری در این برنامه ها استفاده میکنند برای تبلیغ محصول خود در این دو شبکه وقت زیادی صرف نمیکنند.

[tm_spacer size=”lg:10″]
[tm_spacer size=”xs:30;lg:80″][tm_image align=”center” image=”5077″]
[tm_spacer size=”lg:30″]

افزایش امنیت اکانت اینستاگرام با اتصال به فیسبوک

از سوی دیگر این کار باعث بالا رفتن امنیت اکانت اینستاگرام و بازیابی راحت تر اکانت در صورت نیاز میشود.  پس حتی اگر از نمایه ی کسب و کار در اینستاگرام خود استفاده نمیکنید برای سطح امنیت بالاتر در اکانت خود این کار را انجام دهید. برای این کار به قسمت تنظیمات در اینستاگرام رفته و گزینه Linked accounts  را انتخاب کنید. اگر اینستاگرام شما فارسی است گزینه حساب های پیوند شده را انتخاب کنید. پس از ورود به صفحه Linked accounts گزینه Facebook را انتخاب کنید. پس از آن با وارد کردن مشخصات اکانت فیسبوک خود، از شما سوال میشود که پست هایتان عمومی است یا تنها دوستانتان در فیسبوک آنها را مشاهده کنند. پس از انتخاب گزینه مورد نظرتان حساب اینستاگرامتان به فیسبوک متصل شده.

[tm_blockquote text=”برای گذاشتن پست همزمان در اینستاگرام و فیسبوک، در صفحه اشتراک گذاری اینستاگرام هنگام پست گذاشتن گزینه ی فیسبوک را روشن کنید.”]

قطع اتصال اینستاگرام به فیسبوک

اگر به هر دلیلی خواستید اتصال بین اکانت اینستاگرام و فیسبوک خود را قطع کنید، در همین صفحه linked accounts گزینه فیسبوک را انتخاب کرده و وارد شوید. پس از ورود با انخاب گزینه Unlink یا لغو پیوند در پایین، اتصال اکانت اینستاگرام خود را از فیسبوک قطع کنید.

[tm_spacer size=”lg:30″]
دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *