تم سفارشی در تلگرام

در ادامه بحث آپشن های کاربردی تلگرام میخواهیم یک آپشن کاربردی دیگر ( تم سفارشی در تلگرام ) را در این برنامه بررسی کنیم. سازندگان اپلیکیشن تلگرام به کاربران خود این اجازه را داده اند که تم های سفارسی خود را ایجاد کرده و نصب کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم به نحوه ساخت تم های سفارشی در این برنامه بپردازیم. برای ایجاد یک تم سفارشی در قسمت Settings برروی Theme تپ کنید. حالا گزینه Create New Theme را انتخاب کنید.

[tm_spacer size=”lg:25″] [tm_image align=”center” image=”5279″ rounded=”25″]
[tm_spacer size=”lg:25″][tm_blockquote text=”در مقابل هر تم علامت سه نقطه وجود دارد که با تپ کردن بر روی آن، میتوانید آن تم را اشتراک گذاری (Share) ، ویرایش (Edit) و یا حذف (Delete) کنید.”]
[tm_image align=”center” image=”5280″ rounded=”25″]
[tm_spacer size=”xs:10;lg:50″]

در پنچره جدیدی که باز شده برای تم خود یک نام انتخاب کنید و OK را بزنید. هنگامی که تم خود را اضافه کردید، یک دکمه در کنار صفحه ظاهر میشود. با انتخاب آن، گزینه هایی در اختیار شما قرار میگیرد که بوسیله آن ها میتوانید تم خود را ویرایش کنید. برای ویرایش هر رنگ بر روی آن ضربه زده و سپس رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انجام ویرایش بر روی Save Theme ضربه بزنید و تم سفارشی خود را ذخیره و اعمال کنید.

[tm_spacer size=”lg:10″]
[tm_spacer size=”lg:25″]

دانلود تم سفارشی

اگر نمیخواهید خودتان همه تنظیمات را انجام دهید و از طرفی دوست دارید تم جدیدی در اپلیکیشن تلگرام خود داشته باشید میتوانید به صفحه اول بازگردید و در قسمت سرچ کلمه Theme را وارد کنید.پس از آن برای شما کانال هایی نمایش داده میشود. وارد کانال Android Channel Themes شوید.

[tm_spacer size=”lg:25″][tm_image align=”center” image=”5281″ rounded=”25″]
[tm_spacer size=”lg:25″]

توجه داشته باشید تم هایی که انتخاب، دانلود و اعمال میکنید در بخش تم ها ذخیره میشود و با رفتن به این بخش میتوانید آنها را تغییر دهید. همچنین تم هایی که انتخاب و دانلود میکنید را میتوانید برای قسمت حالت شبانه یا همان Auto-Night mode استفاده کنید.

[tm_spacer size=”lg:25″][tm_image align=”center” image=”5282″ rounded=”25″]
[tm_spacer size=”lg:25″]

این کانال همه تم هایی را نمایش میدهد که توسط کاربران ساخته و اشتراک گذاری شده. در بین آنها بگردید، پیش نمایش ها را ببینید و هر کدام را که دوست داشتید در بالای همان پیش نمایش دانلود کنید و پس از دانلود فایل را باز کرده و بر روی گزینه Apply تپ کنید و تم را اعمال کنید.

دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *