مقدمه

اگر به هر دلیلی خواستید از حساب کاربری خود در شبکه اینستاگرام خارج شوید، طراحان این برنامه دو نوع خروج را برای کاربران از این شبکه در نظر دارند. پاک کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه و یا خروج از شبکه به صورت موقت. به این نکته توجه داشته باشید، پس از خروج به صورت موقت شما میتوانید هر زمانی که خواستید حساب کاربری خود را بدون هیچگونه تغییری باز گردانید. قابلیت خروج موقت از اکانت اینستاگرام بخاطر این است که اگر به هر دلیلی خواستید صفحه خود را بازیابی کنید و از آن استفاده کنید، این امکان برای شما وجود داشته باشد.

[tm_spacer size=”xs:10;lg:30″] [tm_spacer size=”xs:10;lg:30″]

آیا حسابی که غیر فعال شده نمایش داده میشود؟

در مدتی که حساب شما غیر فعال است کاربران دیگر پس از ورود به اکانت شما تنها با یک صفحه سفید با نام کاربری Instagrammer مواجه میشوند. هیچ پیامی در رابطه با غیر فعال شدن حساب شما برای مخاطبینتان ارسال نمیشود. در ادامه این مطلب قصد داریم به نحوه دی اکتیو کردن و یا غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام به صورت موقت بپردازیم.

چگونه حساب اینستاگرام خود را غیر فعال کنیم؟

پس از ورود به اکانت از طریق سایت اینستاگرام، در قسمت پروفایل بر روی گزینه Edit profile کلیک کنید و در پایین صفحه گزینه Temporarily disable my account را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه عنوان شده صفحه دیگری نمایش داده خواهد شد که در این قسمت با کلیک در قسمت مقابل Why are you disabling your account باید دلیلی برای غیر فعال کردن صفحه خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که گزینه های مختلف تفاوتی در بازیابی اکانت شما در آینده نخواهد داشت. در قسمت پایینی باید پسورد اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید. و در نهایت بر روی گزینه Temporarily disable account کلیک کنید.

حالا اکانت شما غیر فعال شده و برای شما پیامی مبنی بر دی اکیتو شدن اکانت شما می آید. صفحه شما برای هیچکس قابل نمایش نیست و نام کاربری شما به Instagrammer تغییر میکند.  آموزش تصویری در ادامه قرار گرفته است .

[tm_spacer size=”xs:10;lg:30″] [tm_spacer size=”xs:10;lg:30″]
[tm_image align=”center” image=”5469″][tm_spacer size=”xs:10;lg:15″][tm_image align=”center” image=”5470″][tm_spacer size=”xs:10;lg:15″][tm_image align=”center” image=”5471″][tm_spacer size=”xs:10;lg:15″][tm_image align=”center” image=”5472″][tm_spacer size=”xs:10;lg:15″]
مدیر گفت:

امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *