اینستاگرام برای کاربران خود دسترسی هایی به منظور ویرایش کردن تصاویری که میخواهند آپلود کنند طراحی کرده و در برنامه ی خود قرار داده.

اگر فقط یک بار در این برنامه تصویر یا ویدئویی آپلود کرده باشید با فیلتر ها و افکت هایی که برای ویرایش در بخش اشتراک گذاری پست ها قرار داده شده مواجه شده اید.

این ابزار ها و دسترسی راحت آنها که برای زیبا سازی تصاویر در اختیار کاربران این برنامه قرار گرفته یکی از نقاط قوت اینستاگرام محسوب میشود. در ادامه این مطلب قصد داریم به دو ترفند کاربردی در استفاده بهتر از این افکت ها و فیلتر ها بپردازیم.

تعیین میزان برای اعمال فیلتر

زمانی که میخواهید یک تصویر و یا ویدئو را در صفحه خود منتشر کنید پس از انتخاب آن و زدن گزینه Next به صفحه فیلتر ها میروید.

در زیر تصویر فیلتر هایی که برای استفاده کردن در اختیار دارید نمایش داده شده. با تپ کردن بر روی یک فیلتر خواهید دید که بر روی تصویر یا ویدئوی شما اعمال خواهد شد.

با تپ کردن دوباره پس از اعمال افکت بر روی آن کادری با یک نوار در پایین تصویر ظاهر میشود. با کشیدن دایره بر روی خط به دو طرف میتوانید میزان اعمال افکت را بر روی تصویر خود تغییر دهید. پس از اتمام برای حفظ تغییرات بر روی گزینه Done تپ کنید.

مقایسه تصویر ویرایش شده با نسخه اصلی آن

پس از اعمال کردن فیلتر بر روی تصویر انتخابی خود، شاید بخواهید تغییرات اعمال شده را به صورت کلی و یکباره با نسخه اصلی آن مقایسه کنید. برای این کار میتوانید پس از این که تغییرات را انجام دادید بر روی تصویر تپ کرده و نگه دارید.

با این کار نسخه اصلی تصویر نمایش داده میشود و با برداشتن انگشت تصویر ویرایش شده قابل مشاهده است. با انجام این کار میتوانید در لحظه تصویر انتخابی خود را قبل و بعد از ویرایش مشاهده کرده و مقایسه کنید.

[tm_spacer size=”lg:30″]
دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *