لینک گذاری در استوری اینستاگرام

یکی از تنظیمات اشتراک گذاری استوری در اینستاگرام اضافه کردن لینک است. بسیاری از کاربران برای افزایش میزان بازدید از وبسایت خود این کار را انجام میدهند. قرار دادن لینک در استوری تاثیر زیادی در بالا بردن تعداد بازدید کنندگان از وبسایت ها دارد. این قابلیت یکی از آپشن های بسیار کاربردی در استوری است. بنابر این قطعا ارزش چند دقیقه وقت گذاشتن برای یادگیری را خواهد داشت. در ادامه این مطلب قصد داریم به نحوه انجام این کار و توضیح نکاتی در این باره بپردازیم.

[tm_spacer size=”lg:10″] [tm_spacer size=”lg:10″][tm_blockquote text=”این قابلیت در ابتدا تنها در حساب های کاربری تایید شده از سوی اینستاگرام فعال بود. ولی در سال 2017 اینستاگرام دایره کاربرانی که این دسترسی را دارند وسعت داد”]
[tm_spacer size=”lg:25″]

آیا این آپشن عمومی است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوئیم متاسفانه خیر. از آنجایی که این قابلیت کاربرد زیادی در جذب بازدید کننده به سمت وبسایت ها دارد، این گزینه تنها برای صفحات پر مخاطب اینستاگرام فعال است. این قابلیت در ابتدا تنها در حساب های کاربری تایید شده از سوی اینستاگرام (حساب هایی که دارای تیک آبی هستند) فعال بود. ولی در سال 2017 اینستاگرام دایره کاربرانی که این دسترسی را دارند وسعت داد. اکنون این آپشن در صورتی برای شما فعال خواهد شد که حساب کاربری شما اکانت تجاری بوده و میزان فالوور های صفحه شما بالای ده هزار نفر باشند.

[tm_spacer size=”lg:25″][tm_blockquote text=”با استفاده از بسته هایی که گروه vnspanel.ir ارائه میدهد، در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید میزان فالوور های صفحه خود را افزایش دهید”]
[tm_spacer size=”lg:25″]

چگونه در استوری اینستاگرام خود لینک اضافه کنیم؟

همانطور که در بالا بیان شد، این قابلیت برای اکانت های تجاری دارای ده هزار فالوور به بالا فعال است. اگر اکانت شما این ویژگی ها را دارد، در صفحه اشتراک گذاری گزینه ای در بالای صفحه برای شما اضافه شده که در تصویر مشخص شده.

[tm_spacer size=”lg:25″][tm_image align=”center” image=”5293″ rounded=”25″]
[tm_spacer size=”lg:25″]

با تپ کردن بر روی این گزینه صفحه دیگری باز خواهد شد که میتوانید طبق تصویر لینک مورد نظر خود را وارد کنید و در آخر بالا سمت راست صفحه تیک را بزنید و استوری خود را اشتراک گذاری کنید.

[tm_spacer size=”lg:25″][tm_image align=”center” image=”5294″ rounded=”25″][tm_spacer size=”lg:10″]
دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *