امروزه اینستاگرام با بیش از 700 میلیون کاربر در سطح دنیا یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین کاربران فضای مجازی است. آپشن های کاربردی و فضای ساده کاربری تاثیر زیادی در افزایش میزان کاربران این شبکه داشته است.

یکی از قابلیت های محبوب در این برنامه استفاده از گزینه Multi photos برای انتشار چند عکس در یک پست است. فرض کنید بخواهید چند عکس مرتبط با یکدیگر، مثلا عکس های مربوط به یک جشن خانوادگی، را در صفحه خود منتشر کنید.

تا قبل از اضافه شدن قابلیت Select Multiple در برنامه اینستاگرام برای ویرایش این پست ها به روش کولاژ عمل میشد و کاربران برای این کار از برنامه ی جانبی Instagram Layout استفاده میکردند. و در نهایت با این کار (نمایش به صورت کلاژ) از کیفیت و وضوح عکس ها کاسته میشد. با استفاده از این قابلیت خواهید توانست تا سقف ده تصویر و قطعه ویدئویی را در قالب یک پست به صورت همزمان اشتراک گذاری کنید.

برای استفاده از این قابلیت میتوانید در صفحه اشتراک گذاری بر روی گزینه Select Multiple تپ کنید و پس از آن در بین تصاویر و ویدئو های خود موارد مد نظر خود را انتخاب کنید و با تپ کردن بر روی گزینه Next به صفحه بعدی بروید.

در صفحه مربوط به فیلتر ها با انتخاب هر فیلتری خواهید دید که آن فیلتر بر روی همه تصاویر شما اعمال خواهد شد. اگر خواستید بر روی هر تصویر به صورت جداگانه یک فیلتر اعمال شود بر روی آن تصویر یا ویدئو تپ کنید و پس از آن میتوانید فیلتر مورد نظر خود را به صورت تکی اعمال کنید و در پایان گزینه Done را بزنید و سراغ تصویر بعدی بروید.

برای تگ کردن پروفایل های مختلف در تصاویر خود هم میتوانید با استفاده از گزینه Tag People در صفحات مختلف کاربران دیگر را در تصاویر خود تگ کنید.

[tm_spacer size=”lg:30″]
دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *