آیا بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام ممکن است ؟

در مقالات قبلی توضیحاتی در رابطه با پاک کردن اکانت اینستاگرام و یا دی اکتیو کردن آن دادیم. قبل از این که به موضوع بازیابی اکانت اینستاگرام بپرادازیم باید به این نکته توجه کنید که اگر اکانت خود را غیرفعال و یا حذف کرده اید تنها در صورت اول (یعنی غیرفعال بودن) میتوانید اکانت خود را بازیابی کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم به نحوه بازیابی اکانت و بازیابی رمز عبور از طریق ایمیل و تلفن همراه بپردازیم.

باز گردانی اکانتی که غیر فعال شده

اگر برای خروج از شبکه اینستاگرام از روش دی اکتیو کردن اکانت استفاده کرده باشید میتوانید با وارد کردن نام کاربری و پسورد اکانت خود را دوباره بازگردانید. متاسفانه در صورتی که اکانت خود را به صورت دائم حذف کرده باشید امکان بازیابی اکانت به هیچ شکلی وجود ندارد. اگر در بازیابی اکانت غیر فعال شده خود رمز عبور خود را فراموش کردید به دو روش زیر میتوانید رمز خود را بازیابی کنید.

[tm_spacer size=”xs:10;lg:10″] [tm_spacer size=”xs:10;lg:10″]

بازیابی رمز عبور اینستاگرام بوسیله ایمیل

اگر به هر دلیلی دسترسی به رمز عبور اکانت خود نداشتید وارد برنامه اینستاگرام شوید و در زیر گزینه Log In برروی گزینه Get help signing in تپ کنید. با انتخاب گزینه ای که بیان شد صفحه جدیدی نمایش داده میشود که میتوانید نام کاربری خود و یا ایمیل مربوط به اکانت را وارد کنید وگزینه Send an email را بزنید.

پس از تایید وارد آن ایمیلی که به اینستاگرام دادید شوید اگر ایمیلی که اینستاگرام برایتان ارسال کرده را پیدا نکردید به پوشه Spam مراجعه کنید. بعد از باز کردن ایمیل بر روی لینک ارسال شده با عنوان reset your Instagram password تپ کنید. حالا در صفحه جدید در کادر وسط صفحه رمز عبور جدیدی برای اکانت خود بگذارید و مجدادا آن را در پایین تکرار کنید و در نهایت تیک بالای صفحه در سمت راست را بزنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام بوسیله شماره تلفن

اگر به ایمیل خود دسترسی نداشتید و خواستید رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را بازیابی کنید، میتوانید بوسیله شماره تلفنی که در اکانت خود استفاده کرده اید این کار را انجام دهید. برای استفاده از این روش وارد برنامه اینستاگرام شوید و بر روی گزینه Get help signing in تپ کنید. در صفحه ای که نمایش داده میشود گزینه Send an SMS را بزنید و بعد از آن شماره تلفنی که در پروفایل خود داشته اید را وارد کنید.

سپس بر روی شماره ای که فرستادید پیامکی که حاوی یک لینک است از طرف اینستاگرام می آید و پیام را باز کنید و بر روی لینک تپ کنید. در صفحه ای که باز میشود همانطور که در بالا بیان شد میتوانید رمز عبور جدیدی برای اکانت خود انتخاب کرده و با تایید آن وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

[tm_spacer size=”xs:10;lg:10″] [tm_spacer size=”xs:10;lg:10″]

ممنون از اطلاعاتتون. اما کاش به جای تلگرام اینستاگرام فیلتر میشد.

مدیر گفت:

در کل فیلتر کردن روش برخورد مناسبی نمی باشد، یعنی فیلتر کردن تلگرام نیز کار اشتباه و بیهوده ای بوده است ولی خب روش برخورد مقطعی و بدون ملاحظه مسئولین ماست.

دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *