قیمت های باور نکردنی

فونت های مختلف در اینستاگرام

یکی از ترفند های پر کاربرد در برنامه اینستاگرام اضافه کردن نوشته ها در قسمت های مختلف با فونت های خاص و زیباست است. در ادامه این مطلب قصد داریم به نحوه اضافه کردن نوشته با فونت های مختلف در اینستاگرام بپردازیم. این نوشته ها را میتوانید در استوری ها، کپشن پست ها و یا حتی در قسمت پروفایل برای ویرایش اطلاعات خود استفاده کنید. برای این کار با گوشی خود به سایت lingogam بروید. پس از ورود به سایت در قسمت سمت راست صفحه، مطلب خود را بنویسید و در قسمت سمت چپ میتوانید همان نوشته را در انواع مختلف فونت ها ببنید و بر روی آنها تپ کرده و نوشته را کپی کنید.

[tm_spacer size=”lg:10″] [tm_spacer size=”lg:25″][tm_image align=”center” rounded=”25″ image=”5337″][tm_spacer size=”lg:25″]

حالا میتوانید در قسمت تنظیمات به بخش Edit Profile رفته و نوشته خود را در قسمت نام و یا قسمت بیوگرافی اضافه کنید. همانطور که بیان شد میتوانید در استوری ها و یا کپشن پست های خود هم از این نوشته ها استفاده کنید. از این نوشته ها تنها در قسمت Username نمیتوانید استفاده کنید. از این ترفند در شبکه های اجتماعی دیگر نیز مثل تلگرام نیز میتوانید استفاده کنید.

[tm_spacer size=”lg:25″]

نکته: برنامه هایی برای تغییر فونت و یا اضافه کردن فونت به گوشی طراحی شده اند که میتوانید در اینجا یکی از آنها را دانلود کرده و استفاده کنید.

دیدگاه کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *